پرسش های متداول

آیا تبلیغات قطعا نتیجه‌بخش است؟

موفقیت تبلیغات به عوامل مختلفی تاثیر دارد و زمانی می‌توان از قطعی بودن آن صحبت کرد که تبلیغات با دانش تخصصی و تجربه همراه باشد. تجربه مشتریان ما در آژانس تبلیغاتی هنر روز نشان می‌دهد که تبلیغات نتایجی معجزه‌آسا دارند.

حتی با داشتن فروش خوب به تبلیغات نیازمند هستیم؟

تبلیغات علاوه بر بالا بردن فروش، توان توسعه یک کسب‌وکار را هم بیشتر می‌کند. از سوی دیگر از دریچه تبلیغات می‌تواند برندسازی موفقی داشته باشید که در مواقع بحرانی بازار شما را نجات می‌دهد. فراموش نکنید که پرفروش‌ترین محصولات جهان چندین دهه است که بودجه‌های تبلیغاتی خود را به صورت دائم افزایش می‌دهند.

آیا برای تبلیغات بودجه زیادی لازم داریم؟

به طور کل خیر. واحد استراتژی و رسانه آژانس تبلیغاتی هنر روز با توجه به نیازها و اهداف هر کسب‌وکار بودجه تبلیغاتی ویژه‌ای را پیشنهاد می‌دهد. این بودجه لزوما از سطوح بالا آغاز نمی‌شود و خوشبختانه امروزه می‌توان با هر سطحی کار تبلیغات را آغاز کرد.

آیا قبل از توزیع محصول نیاز به تبلیغات داریم؟

اتفاقا یکی از مهم‌ترین مراحل تبلیغات، مرحله لانچ محصول است. در صورت تبلیغات تخصصی در مرحله لانچ محصول، فروش شما با سرعت بیشتری افزایش پیدا می‌کند و با بازگشت مناسب سرمایه توانایی بیشتری برای حرکت در بازار پیدا می‌کنید. از سوی دیگر گام اول ساخت یک برند موفق از همان روزهای پیش از توزیع محصول آغاز می‌شود.

آیا کسب‌وکارهای B2B هم نیاز به تبلیغات دارند؟

هرگاه با پدیده «مشتری» روبه‌رو باشیم به تبلیغات نیاز داریم. با این‌حال، نباید فراموش کرد که تبلیغات B2B ماهیتی متفاوت با تبلیغات B2C دارند. واحد استراتژی آژانس تبلیغاتی هنر روز با تحلیل دقیق ماهیت مشتری هر کسب‌وکار راهبرد تبلیغاتی مناسب را پیشنهاد می‌کند. کسب‌و کارهای B2B هم از این قاعده مستثنی نیستند.